לכבוד מר ג'ורג 'ג'יי בלייסדל, מייסד חברת Zippo וממציא מציתי זיפו, בתאריך יום הולדתו, מושקת קולקציה של 12 מציתים מעוצבים – ברכישת אחד מהם, במחיר אטרקטיבי – תקבלו משקפי שמש זיפו לקיץ – במתנה!!
לאספנים ומביני עיניין ישנם שני דגמים ייחודיים – האחד מצופה זהב – כל מצית ממוספרת
והדגם השני –  מושק במהדורה מיוחדת בגימור מושחר Black Ice.
למידע נוסף ומציאת חנות הקרובה אליך – יש להכנס ללינק למטה

החותם של משפחת בלייסדייל

התמונה על גוף המצית הייחודית לאספנים, בשני הדגמים האקסקלוסיביים, מדמה את האיור על טבעת החותם של זיפו, שתוכננה על ידי המייסד ג'ורג 'ג'יי בלייסדל כדי להנציח את גאוותו ואת ההצלחה הגדולה שהשיג עם זיפו – היצירה שלו. בלייסדייל הזמין את טבעת החותם הזו מטיפאני אנד קומפני בניו יורק בייצור מיוחד עבור זיפו בשנות הארבעים.

את המושג טבעת החותם ניתן לייחס לתקופת הברונזה, כאשר אנשים ענדו טבעות כאלה על מנת להטביע חותם שעווה במסר כתוב. הדמות ההפוכה בטבעת חותם מציגה את התמונה כהלכה כאשר היא נלחצת לתוך חותמת השעווה החמה. השימוש בטבעות חותם התחדש בסוף המאה ה -19.

עיצוב החותם של בלייסדייל כולל מצית זיפו פתוח ומאיר במרכזו, כאשר המילה ZIPPO מקושתת מעל תמונת המצית המרכזית. שנת 1933, שהייתה השנה הראשונה בה הופקו מצתים של זיפו, מוצגת ישירות מתחת למצית ואחריה מיקום עיר הולדתה של החברה, BRADFORD, PENNA. בתחתית החותם נמצאת המילה LABORANT, בלטינית "הם עובדים" – תיאור המתאים ביותר עבור מציתי זיפו.

כל אחד מבני משפחת בלייסדייל שניהל את החברה קיבל עותק משלו של טבעת החותם

הקולקציה המיוחדת עבור יום המייסד

הקולקציה המיוחדת עבור יום המייסד כוללת מגוון מציתים ועיצובים מרהיבים – בכל קניית מצית מהקולקציה מקבלים משקפי שמש מקוריות של זיפו
לצפייה בקולקציה יש ללחוץ על כל אחד מהמציתים

בקניית מצית מהקולקציה

קבלו זוג משקפי שמש מקוריות של זיפו

חנויות המשתתפות בלבד. סגנון המשקפיים משתנה. התמונה להמחשה בלבד. עד גמר המלאי. טלח.